Kısa'dan Hisse Kısa Film Günleri

#

Kısa'dan Hisse Kısa Film Günleri
Gösterim Takvimi

Katılım ücretsizdir.

 

Bahariye Mevlevihanesi

Selamiali Mahallesi Gazi Caddesi No: 22
Bağlarbaşı – Üsküdar / İstanbul

 

SEÇKİ/1

18 Ekim Pazartesi / 17.00-18.00

Kovada Balık
Ayaz Ceylan
Kurmaca / 8 Dk. / Lise

Yeni Baştan
Taha Ovacı
Belgesel / 22 Dk. / Genel

Yara
Onur Güler
Kurmaca / 15 Dk. / Genel

Seval
Ahmet Keçili
Belgesel / 17 Dk. / Genel

 


SEÇKİ/2

18 Ekim Pazartesi / 18.15-19.15

Belki Bir Gün Gideriz
İnan Erbil
Kurmaca / 15 Dk. / Genel

Yeryüzü Ayakları
Ümit Güç
Belgesel / 22 Dk. / Genel

Perdeler
Fırat Onur
Kurmaca / 15 Dk. / Genel

Denge
Enes Kahveci
Kurmaca / 7 Dk. / Lise

 


SEÇKİ/3

18 Ekim Pazartesi / 19.30-20.30

Hemnefes
Abdullah Şahin
Kurmaca / 20 Dk. / Genel

Bulak
Evrim inci
Kurmaca / 19 Dk. / Genel

Rewşen
Musab Tekin
Kurmaca / 5 Dk. / Genel

Çeşme
İlayda İşeri
Belgesel / 20 Dk. / Lise

 


SEÇKİ/4

19 Ekim Salı / 17.00-18.00

Teselli
Sercan Erdoğan
Kurmaca / 16 Dk. / Genel

Hıdırellez
Nesli Özalp Tuncer, Yunus Tuncer
Belgesel / 19 Dk. / Genel

Fermuar Ucu
Abdullah Çeper
Kurmaca / 13 Dk. / Genel

Yaylacı (Memtevri)
Fatih Ertekin
Belgesel / 11 Dk. / Genel

 

SEÇKİ/5

19 Ekim Salı / 18.15-19.15

Kauai
Aysun Karaosman
Animasyon / 9 Dk. / Genel

Kök
Cemal As
Kurmaca / 13 Dk. / Lise

Evde Hav Türkiye
Nisan uğur
Kurmaca / 6 Dk. / Lise

Kabuk
Sezer Baydar
Belgesel / 22 Dk. / Genel

Lekesiz
Mehmet Oğuz Yıldırım
Kurmaca / 13 Dk. / Genel


SEÇKİ/6

19 Ekim Salı / 19.30-20.30

Bir Nehir Kıyısında
Muhammed Furkan Daşbilek
Kurmaca / 13 Dk. / Genel

Binbir Gece
Mahsum Taşkın
Kurmaca / 17 Dk. / Genel

Acil Çırak Aranıyor
Osman Çakır
Belgesel / 15 Dk. / Genel

Huşbe!
Nursel Doğan
Kurmaca / 15 Dk. / Genel

 

 

 

Bağlarbaşı Kültür Merkezi

Selamiali Mahallesi Gazi Caddesi No: 22
Bağlarbaşı – Üsküdar / İstanbul

 

SEÇKİ/1

18 Ekim Pazartesi / 17.00-18.00

Teselli
Sercan Erdoğan
Kurmaca / 16 Dk. / Genel

Hıdırellez
Nesli Özalp Tuncer, Yunus Tuncer
Belgesel / 19 Dk. / Genel

Fermuar Ucu
Abdullah Çeper
Kurmaca / 13 Dk. / Genel

Yaylacı (Memtevri)
Fatih Ertekin
Belgesel / 11 Dk. / Genel

 

SEÇKİ/2

18 Ekim Pazartesi / 18.15-19.15

Kauai
Aysun Karaosman
Animasyon / 9 Dk. / Genel

Kök
Cemal As
Kurmaca / 13 Dk. / Lise

Evde Hav Türkiye
Nisan uğur
Kurmaca / 6 Dk. / Lise

Kabuk
Sezer Baydar
Belgesel / 22 Dk. / Genel

Lekesiz
Mehmet Oğuz Yıldırım
Kurmaca / 13 Dk. / Genel

 

SEÇKİ/3

18 Ekim Pazartesi / 19.30-20.30

Bir Nehir Kıyısında
Muhammed Furkan Daşbilek
Kurmaca / 13 Dk. / Genel

Binbir Gece
Mahsum Taşkın
Kurmaca / 17 Dk. / Genel

Acil Çırak Aranıyor
Osman Çakır
Belgesel / 15 Dk. / Genel

Huşbe!
Nursel Doğan
Kurmaca / 15 Dk. / Genel


SEÇKİ/4

18 Ekim Pazartesi / 17.00-18.00

Kovada Balık
Ayaz Ceylan
Kurmaca / 8 Dk. / Lise

Yeni Baştan
Taha Ovacı
Belgesel / 22 Dk. / Genel

Yara
Onur Güler
Kurmaca / 15 Dk. / Genel

Seval
Ahmet Keçili
Belgesel / 17 Dk. / Genel


SEÇKİ/5

18 Ekim Pazartesi / 18.15-19.15

Belki Bir Gün Gideriz
İnan Erbil
Kurmaca / 15 Dk. / Genel

Yeryüzü Ayakları
Ümit Güç
Belgesel / 22 Dk. / Genel

Perdeler
Fırat Onur
Kurmaca / 15 Dk. / Genel

Denge
Enes Kahveci
Kurmaca / 7 Dk. / Lise


SEÇKİ/6

18 Ekim Pazartesi / 19.30-20.30

Hemnefes
Abdullah Şahin
Kurmaca / 20 Dk. / Genel

Bulak
Evrim inci
Kurmaca / 19 Dk. / Genel

Rewşen
Musab Tekin
Kurmaca / 5 Dk. / Genel

Çeşme
İlayda İşeri
Belgesel / 20 Dk. / Lise